Banner
Kurumsal
KurumsalKurumumuzun bugüne taşıdığı tecrübesi ile kurumunuz ve çalışanlarınız için doğru, faydalı ve uygulanabilir çözümleri üretebilecek eğitim programları düzenlemektedir.

Eğitimlerimizin her biri alanında uzmanlaşmış, teorik bilgilerin yanı sıra pratik iş dünyasına ilişkin bilgi düzeyleri yüksek olan uzmanlarımız tarafından kurumunuza özel hazırlanmış, uygulamalarla paylaşımın en üst boyutta yaşandığı, güncel ve pratik bilgilerden oluşan, Türkiye gerçekleriyle birebir örtüşen eğitimlerdir. Biz her kurumda bir sonraki eğitimi heyecanla bekleyen çalışanlar bırakıyoruz. İnsan hayatında fark yaratıyoruz. Beraber çalışacağımız her kurum için heyecan duyuyoruz.

 

Çalışanlarına yatırım yapan kaliteli bir şirketin sizce de bu farkı yaşaması gerekmez mi?

Eğitim için önemli bilgiler;

 - Çalışanların hangi eğitimlere ihtiyacı olduğunu iyi analiz edin.Performans sonuçları ve kariyer gelişim planları ile bağlantılandırın.

- Eğitim yapacak kişi ve kuruma tam olarak ne beklediğinizi iyi anlatın.

- Eğitim yöntemlerine dikkat edin. Etkileşimsiz, keyifli olmayan, içeriği sadece düz anlatım şeklinde gerçekleştirilen eğitimlerden uzak durun.

- Eğitim gruplarının çalışanların pozisyonlarını dikkate alarak oluşturun. Bazı eğitimler için karma gruplar, bazı eğitimler için ise homojen grup olmasına dikkat edin.

- Eğitim esnasında katılımcılarla birlikte bir fotoğraf çektirin ve katılımcılara gönderin.

- Çalışanların eğitim sonrası yapacakları ile ilgili planlama yapın. Eğitmen bunu yapabilir, eğitim bölümü yapabilir veya yöneticileri bazı ev ödevleri verebilir.

 
 
 
 
:: Diğer Hizmetler + tüm hizmetleri gör
 
- Bireysel
- Bilgisayar
- İngilizce
- Almanca